ריטריט חורף בטבע

עם אורטל פלג ומיטל גל

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.

הצטרפו אלינו למסע מקרקע ועוצמתי בלב הרי הכרמל. מסעות סאונד ותרגולי יוגה אשר יחברו אתכם לגוף הרגשי והפיזי באופן שלא חוויתם. חיבור לטבע וניתוק מההמון. תתנו לעצמיכם פאוזה מהרעשים של חיי היום יום

Main Muscles

"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
Body
"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
MInd
"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
Soul

לינה

במהלך הריטריט נלון במקום קסום – מנטור בית אורן , המציע נוף פסטורלי ברכס הרי הכרמל, אל מול יער הפיות וחוף עתלית. היעד המושלם להרגע ולהתנתק

למה לצפות

מה לא כלול

סוגי חדרים

פרטי: תיהנו מחדר יחיד קלאסי מלא באור

זוגי: חלקו חלל מרווח ויפהפה עם בן / בת הזוג, חבר / ה או משתתף נוסף

שלישיה: חלקו חדר גדול במיוחד ומרווח עם חבריכם או עם משתתף נוספים

(ההרשמה לשלישייה תהיה תלויה אם החדר מלא, אם לא נעביר אותך לחדר צמד ונגבה את דמי החיוב הנוספים)

הרשמה + תמחור

פרטי: 2,750 ש”ח

זוגי: 2,150 ש”ח

שלישיה: (רק אם החדר מלא) מוקדם – 1,999 ש”ח

על המנחים

מיטל גל

מיטל מתמחה בעבודה עם נשים בהריון ואחרי לידה. “מזרן היוגה עבורי הוא המרחב להרפות מתחרותיות, שיפוטיות וביקורת ודרך תנועה ונשימה, להיות בחקירה אותנטית וכנה של העצמי, של דפוסים והרגלים. מעבר להרחבת גבולות ושכלול יכולות גופניות.”

התרגול משלב רצפים דינמיים של האסאנות הקלאסיות המסורתיות, עם עבודה המדגישה אלמנט (יישור גוף ודיוק יציבה), שהייה במנחים ובחינתם באמצעות אביזרים. אנו נשלב תרגילים דינמיים, ממריצים ומטהרים עם תרגול רך, משקם ומשקם ותרגילי פראניאמה.”

התרגול מתאים גם למתחילים וגם למתקדמים.

אורטל פלג

אורטל חקר נשימה, מוסיקה ומדיטציה מגיל 15, כשהכין את הכלי הראשון שלו, דידג’רידו. הוא נסע למקומות שונים בעולם, תוך כדי תרגול נוכחות ומצב זרימה, הנחיית סדנאות קול ונשימה והופעה.

אורטל מאמן מוסמך של מטה בריאות, המסייע לאנשים לרפא את גופם על ידי שחרור טראומות מהעבר, התמקדות ברגע הנוכחי והנאה מהחיים. אורטל מתרגל בשיטת Wim Hof ​​במשך מספר שנים ומקדם את היתרונות של חשיפה לקור וטכניקות נשימה.

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.