Summer Wellness Retreat

With Ortal Pelleg & Sheerle Dove

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.

מסע מקרקע ועוצמתי של שלושה ימים בלוקיישן גלאמפינג  קסום במדבר. . .

מסעות בסאונד ונשימות אשר יחברו אתכם לגוף הרגשי באופן שעדיין לא חוויתם, שיעורי יוגה ותנועה אשר יחברו אתכם לגוף הפיזי ויחזירו אתכם לסנטר וחיבור עמוק עם עצמכם, יחד עם אוכל בריא ומזין לפאוזה האולטימטיבית.

Main Muscles

"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
Body
"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
MInd
"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
Soul

Accommodation

אז קודם כל מה זה גלאמפינג?

גלאמפינג הוא שילוב של שתי המילים – Glamorous Camping, התכוננו לחוויה של חמישה כוכבים באוהל יוקרתי, המכיל את כל הפרטים הקטנים (מרוהט לגמרי, מזרנים עבים, שקעי חשמל ועוד המון פינוקים והפתעות), ארוחות שף מזינות, נוף אינסופי והכל במיקום פרטי, בלעדי ו … אקולוגי.

What to Expect

What's Not Included

Rooms

זוגי: חלקו חלל מרווח ויפהפה עם בן / בת הזוג, חבר/ה או pauser נוסף

שלישייה: חלקו אוהל גדול במיוחד ומרווח עם חבריך או עם pauser נוספים

רביעייה: חלקו אוהל גדול ומרווח במיוחד עם חבריכם או עם pauser נוספים

*ההרשמה לחדרים משותפים תלויה בתפוסת החדרים הסופית, באם לא ניתן למלא את החדר, אותו נרשם יועבר לחדר זוגי או שלישייה ועליו יהיה להשלים את דמי ההרשמה בהתאם.

Registration

המחירים הם פר בן אדם! הרשמה מוקדמת עד ה20.5 

מחיר לאדם בחדר יחיד:

הרשמה מוקדמת: 4800 ש״ח

מחיר רגיל: 5000 ש״ח

מחיר לאדם בחדר זוגי:

הרשמה מוקדמת: 2900 ש״ח

מחיר רגיל: 3100 ש״ח

מחיר לאדם בחדר שלישייה: 

הרשמה מוקדמת: 2700 ש״ח

מחיר רגיל: 2900 ש״ח

מחיר לאדם בחדר רביעייה

הרשמה מוקדמת: 2500 ש״ח

מחיר רגיל: 2700 ש״ח 

 

About your Hosts

אורטל פלג

יליד ישראל, אורטל פלג גדל ליד הים. חוקר נשימה, מוסיקה ומדיטציה מגיל 15, כשהכין את הכלי הראשון שלו, דידג’רידו. טייל במקומות שונים בעולם תוך כדי תרגול נוכחות ומצב זרימה, הופיע והנחה סדנאות צליל ונשימה.

אורטל מכין פנטמים בעבודת יד וזכה ליצור כלי נגינה חדש למודעות בשם “באג’ין” שנועד להנגיש את המוזיקה המדיטטיבית.

הוא גם מאמן מוסמך של meta medicine, ומסייע לאנשים לרפא את גופם על ידי שחרור טראומות מהעבר, להתמקד ברגע הנוכחי וליהנות מהחיים. אורטל גם מתרגל את שיטת Wim Hof במשך מספר שנים ומקדם את היתרונות של חשיפה לקור וטכניקות נשימה.

עם שלושת ילדיו ובת זוגו, עדיין גר ליד הים בו הוא יכול להישאר מחובר למשפחתו, לטבע ולגלישה.

 

שירלי דאב 

שמי שירל דאב. נולדתי באילת, ישראל אבל גדלתי בארצות הברית. כשהייתי בת 17 חזרתי לארץ, הצטרפתי לצבא וחייתי פה 5 שנים. סדרה של בעיות בריאות הנפש עודדה אותי להקדיש את חיי ליוגה וזה שלח אותי למסע מדהים שבו זכיתי לטייל בהודו וללמוד ממאסטרים רבים. עשיתי את ה– YTT בן 500 השעות שלי עם גורו פונדיט רדהשיאם מישרה בגואה, לימדתי סדנאות בגאיפור ולמדתי אצל שני מאסטרים מוכרים בוויניאסה, יוגיני המלטה ויוגי אומש שארמה. לאחר מכן לימדתי בסדנאות ויפאסנה, והמשכתיל טייל, ללמד וללמוד בהודו. סיימתי את טיולי ויצאתי ללמד את מה שלמדתי. אני מקדישה את חיי לאורח חיים יוגי. לא רק שאני מתרגלת אסאנה יומיומית אלא אני משלבת את הפילוסופיה ותורות אחרות מעבר למה שהגוף יכול לעשות. כמורה אני מקווה להחדיר לתלמידים שלי איזה כלי יפה הוא יוגה למימוש עצמי ולהקדיש את חייך למשהו גדול ממך. נמסטה יוגיס.

שירלי דאב מורה ליוגה

About pause

אנו מתמחים ביצירת חוויות בלתי נשכחות בקנה מידה בינלאומי, באצירת פעילויות בהתאמה אישית עבור הקהילה שלנו או העובדים, הצוות, הלקוחות והחברים שלכם. החל מסדנאות, הרצאות ושיעורים ועד ריטריטים בסוף השבוע , אנו מציעים חוויה של “one stop shop” בתחומי הוולנס. כל מה שקשור בתרגול המיינד, גוף ונפש כדי לגרום לקהל הנבחר שלנו ושלכם להרגיש יותר מחובר, מועצם ומאושר עם עצמם, עם הסביבה שלהם ומה שהם עושים. .

Gallery

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.