The New Moon Cycle Retreat

With Udi Sahar & Mey-Ran Menkes

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.

ירח חדש של סוף הקיץ הוא זמן מיוחד בו אנחנו מוזמנים להתבונן פנימה, לאפשר לתהליכי ההתחדשות הטבעיים של הגוף שלנו לפעול ולהזין יעדים להמשך הדרך.

בואו איתנו להתכנסות מדברית במתחם גלאפניג מפנק במצפה רמון. הרחק מרחשי העיר נחזור לגוף ונכיר את השינויים המתרחשים בו לאורך הסייקל הירחי (כן, גם לגברים יש מחזור!) נלמד טכניקות לאיזון הגוף בזמנים השונים במהלך החודש דרך תרגולי יוגה, תרגולי נשימה מדיטטיבים ותזונה מן הצומח.

סופש של התחלה חדשה עם זריעת כוונות לקראת הסתיו יחד עם
מי-רן ואודי שינחו אותנו בשיעורי האטה יוגה מקרקעים ותרגולי ויניאסה דינאמיים, תרגולי נשימה מדיטטיבים ושיחות ברוח הפילוסופיה של היוגה.

Main Muscles

"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
Body
"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
MInd
"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
Soul

Accommodation

אז קודם כל מה זה גלאמפינג?

גלאמפינג הוא שילוב של שתי המילים – Glamorous Camping, התכוננו לחוויה של חמישה כוכבים באוהל יוקרתי, המכיל את כל הפרטים הקטנים (מרוהט לגמרי, מזרנים עבים, שקעי חשמל ועוד המון פינוקים והפתעות), ארוחות שף מזינות, נוף אינסופי והכל במיקום פרטי, בלעדי ו … אקולוגי.

What to Expect

What's Not
Included

Rooms

אוהל זוגי: חלקו חלל מרווח ויפהפה עם בן / בת הזוג, חבר/ה או pauser נוסף

חאן: חלקו מרחב נעים משותף עם pausers נוספים. הלינה בחאן כוללת מזרן מפנק ומצעים נקיים. 

Registration

המחירים הם פר בן אדם! הרשמה מוקדמת עד ה 7.7 

מחיר לאדם בחדר זוגי:

הרשמה מוקדמת: 2900 ש״ח

מחיר רגיל: 3100 ש״ח

לינה משותפת בחאן: 

הרשמה מוקדמת: 1900 ש״ח

מחיר רגיל: 2100 ש״ח

*אוהלים לשלשות או רבעיות אפשרי על פי בקשה מיוחדת

About your Hosts

אודי סהר

אני נטורופת מוסמך (N.D), הרבליסט קליני (CI.H), שף בריאות, ומורה ליוגה בשיטת ויניאסה.. גדלתי עם  רגישות חמורה למזון שהשפיעה על בריאותי הכללית, ולכן יצאתי למסע לרפא את עצמי באמצעות תזונה אשר התחיל כאשר הייתי רק בן אחת עשרה, בטיול במקסיקו כשגיליתי את השמאניזם וחשתי השראה עמוקה. מאוחר יותר טיילתי בדרום ומרכז אמריקה, הודו ובשלל מקומות בעולם, ולמדתי רבות את שיטות הריפוי של תרבויות עתיקות ומודרניות.

 

הגישה שלי לדרך הריפוי הטבעית היא מיזוג של הניסיון שלי במטבחים והידע שלי על צמחי מרפא, ארומתרפיה, היבטים של תרופות שמאניות, איורוודיות ושיטות סיניות. הרקע, הנסיון והחקירה האינסופית שלי הם מה שבעיני מייחד ועוזר לאנשים בצורה הטובה ביותר.

 

מי-רן מנקס

מורה ליוגה ושחקנית.
הולכת בדרך היוגה כ14 שנים
בעיני, הדבר החשוב ביותר שהיוגה מביאה היא חוויית המחקר האישי – היכרות עם הדפוסים והגבולות שלנו.
בעזרת היוגה אני חוקרת את דפוסי התנועה, הנשימה והחשיבה שלי ולומדת להכיר את הגבולות שלי ואת מה שקורה מעבר להם (ולא תמיד זמין לי ביום-יום). בשיעוריי אני מעודדת את המתרגלות והמתרגלים לקיים מחקר דומה ולפגוש את עצמן\ם ואת דפוסיהן\ם דרך תרגול התנוחות, מניפולציות על מערכת הנשימה והתבוננות בתנודות התודעה.
אני מכוונת לכך שהכלים שנרכוש במהלך התרגולים יעמדו לרשותנו ביום-יום ובשגרת החיים וימשיכו ללוות אותנו מעבר להמצאותם במרחב התרגול.
מעבר ליוגה ומשחק למדתי דיקור סיני וארומתרפיה, אני מלמדת סדנאות רוקחות טבעית ומלמדת אנשים את החשיבות הבריאותית והאקולוגית הטמונה בהכנה ושימוש במוצרים טבעיים.
בסדנא הנוכחית ניגע בתרגול היוגה, ברוקחות טבעית ובהכרה עם שלבי הסייקל הנשי דרך עיניים יוגיות, סיניות ומערביות.

מי-רן מנקס אישה יפה

About pause

אנו מתמחים ביצירת חוויות בלתי נשכחות בקנה מידה בינלאומי, באצירת פעילויות בהתאמה אישית עבור הקהילה שלנו או העובדים, הצוות, הלקוחות והחברים שלכם. החל מסדנאות, הרצאות ושיעורים ועד ריטריטים בסוף השבוע , אנו מציעים חוויה של “one stop shop” בתחומי הוולנס. כל מה שקשור בתרגול המיינד, גוף ונפש כדי לגרום לקהל הנבחר שלנו ושלכם להרגיש יותר מחובר, מועצם ומאושר עם עצמם, עם הסביבה שלהם ומה שהם עושים. .

Gallery

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.