ריטריט ניקוי רעלים מהמוח, גוף ונפש

עם אודי סהר

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.

גלאמפינג יוקרתי במיקום סודי בדרום

הצטרפו אלינו, לארבעה ימים ניקוי רעלים מלא, של הגוף, הנפש והמח, המלווה בתרגולי יוגה.

בסוף השבוע הארוך הזה, נלמד לעומק על הדיאטה שלכם, על המזונות שאתם מכניסים לגופכם ועל האיזון בין השניים. נלמד גם על צמחי מרפא ונטורופתיה, נניע את גופנו, נרגיע את הנפש ונהתחל מחדש את המערכת שלנו.

צפו לאוכל מזין ובריא, מסעות קול ומדיטציות שיחברו אתכם לגוף הרגשי באופן שטרם חוויתם, שיעורי יוגה שיחברו אתכם לגוף הפיזי ויחזירו אתכם לסנטר ובעיקר לעומק קשר עם עצמכם.

Main Muscles

"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
Body
"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
MInd
"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
Soul

לינה

אז קודם כל מה זה גלאמפינג?

גלאמפינג הוא שילוב של שתי המילים – זוהר ומחנאות, התכוננו לחוויה של חמישה כוכבים באוהל יוקרתי, המכיל את כל הפרטים הקטנים (מרוהטים לגמרי, מזרנים עבים, שקעי חשמל ועוד המון פינוקים והפתעות), ארוחות שף מזינות, נוף אינסופי והכל במיקום פרטי, בלעדי ו … אקולוגי.

למה לצפות

מה לא כלול

סוגי חדרים

זוגי: חלקו חלל מרווח ויפהפה עם בן / בת הזוג, חבר / ה או משתתף נוסף

שלישייה: חלקו אוהל גדול במיוחד ומרווח עם חבריך או עם משתתפים נוספים

רביעיה: חלקו אוהל גדול ומרווח במיוחד עם חבריכם או עם משתתפים נוספים

(ההרשמה תהיה תלויה אם החדר מלא, אם לא נעביר אותך לחדר צמד ונגבה את דמי החיוב הנוספים)

הרשמה + תמחור

זוגי: 4,400 ש”ח

שלישייה: 3,600 ש”ח

רביעיה: 3,200 ש”ח

אודות המנחה

אודי סהר

“אני נטורופת מוסמך, הרבליסט קליני, שף בריאות ומורה ליוגה של ויניאסה. מגיל צעיר ייעודתי לעסוק בריפוי. התבגרתי ברגישות חמורה למזון שהשפיעה על בריאותי הכללית, יצאתי למסע לרפא את עצמי באמצעות תזונה. הייתי רק בן אחת עשרה, כשהייתי בטיול במקסיקו כשגיליתי את השמאניזם וחשתי השראה עמוקה. בהמשך טיילתי בדרום ומרכז אמריקה, הודו ובכל מקום אחר, ולמדתי רבות את שיטות הריפוי של תרבויות עתיקות ומודרניות. הגישה שלי לדרך הריפוי הטבעית הייתה מיזוג של הניסיון שלי במטבחים ובברים והידע שלי על צמחי מרפא, ארומתרפיה, היבטים של תרופות שמאניות, איורוודיות וסיניות. רקע מבוסס ידע זה מייחד את אורבן שאמאן. כל הניקויים מתוכננים בצורה אסטרטגית ועם הבנה קלינית לייעול הרווחה.”

“סאונד הוא רטט המגיע למוחנו בתדר ובאנרגיה מסוימים, ומתורגם למגרש, גוון ומשרעת. ואז נוצר קשר עמוק יותר בחלקים עצומים של המוח עם זיכרונות, רגשות ותמונות. לכן, כאשר אנו שומעים שיר אנו עשויים לבכות, לשמוח או לזכור אירועי עבר. צליל הוא המפתחות לרגשות ולזיכרונות שלנו מכיוון שהם משתמשים באותם אזורים במוח

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.