Fall Wellness Retreat

With Ortal Pelleg & Meytal Gal

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.

מסע מקערקע ועוצמתי של שלושה ימים בלוקיישן גלאמפינג  קסום במדבר. . .

מסעות בסאונד ונשימות אשר יחברו אתכם לגוף הרגשי באופן שעדיין לא חוויתם, שיעורי יוגה ותנועה אשר יחברו אתכם לגוף הפיזי ויחזירו אתכם לסנטר וחיבור עמוק עם עצמכם, יחד עם אוכל בריא ומזין לפאוזה האולטימטיבית.

Main Muscles

"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
Body
"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
MInd
"חופשות בריאות ו-וולנס-כותרת"
Soul

Accommodation

אז קודם כל מה זה גלאמפינג?

גלאמפינג הוא שילוב של שתי המילים – Glamorous Camping, התכוננו לחוויה של חמישה כוכבים באוהל יוקרתי, המכיל את כל הפרטים הקטנים (מרוהט לגמרי, מזרנים עבים, שקעי חשמל ועוד המון פינוקים והפתעות), ארוחות שף מזינות, נוף אינסופי והכל במיקום פרטי, בלעדי ו … אקולוגי.

What to Expect

What's Not Included

Rooms

זוגי: חלקו חלל מרווח ויפהפה עם בן / בת הזוג, חבר/ה או pauser נוסף

שלישייה: חלקו אוהל גדול במיוחד ומרווח עם חבריך או עם pauser נוספים

רביעייה: חלקו אוהל גדול ומרווח במיוחד עם חבריכם או עם pauser נוספים

*ההרשמה לחדרים משותפים תלויה בתפוסת החדרים הסופית, באם לא ניתן למלא את החדר, אותו נרשם יועבר לחדר זוגי או שלישייה ועליו יהיה להשלים את דמי ההרשמה בהתאם.

Registration

המחירים הם פר בן אדם! הרשמה מוקדמת עד ה20.5 

מחיר לאדם בחדר יחיד:

הרשמה מוקדמת: 4800 ש״ח

מחיר רגיל: 5000 ש״ח

מחיר לאדם בחדר זוגי:

הרשמה מוקדמת: 2900 ש״ח

מחיר רגיל: 3100 ש״ח

מחיר לאדם בחדר שלישייה: 

הרשמה מוקדמת: 2700 ש״ח

מחיר רגיל: 2900 ש״ח

מחיר לאדם בחדר רביעייה

הרשמה מוקדמת: 2500 ש״ח

מחיר רגיל: 2700 ש״ח 

 

About your Hosts

אורטל פלג

יליד ישראל, אורטל פלג גדל ליד הים. חוקר נשימה, מוסיקה ומדיטציה מגיל 15, כשהכין את הכלי הראשון שלו, דידג’רידו. טייל במקומות שונים בעולם תוך כדי תרגול נוכחות ומצב זרימה, הופיע והנחה סדנאות צליל ונשימה.

אורטל מכין פנטמים בעבודת יד וזכה ליצור כלי נגינה חדש למודעות בשם “באג’ין” שנועד להנגיש את המוזיקה המדיטטיבית.

הוא גם מאמן מוסמך של meta medicine, ומסייע לאנשים לרפא את גופם על ידי שחרור טראומות מהעבר, להתמקד ברגע הנוכחי וליהנות מהחיים. אורטל גם מתרגל את שיטת Wim Hof במשך מספר שנים ומקדם את היתרונות של חשיפה לקור וטכניקות נשימה.

עם שלושת ילדיו ובת זוגו, עדיין גר ליד הים בו הוא יכול להישאר מחובר למשפחתו, לטבע ולגלישה.

 

מיטל גל סויסה

אני מיטל גל סויסה, שחקנית, מורה ליוגה, 

תמיד התעסקתי בתנועה, בריקוד, בתאטרון, ליוגה נחשפתי לראשונה בגיל 16, התאהבתי באימון והתמסרתי די מההתחלה.. 

אחרי תרגול של כמה שנים , בשנת 2013 הוכשרתי להוראת יוגה על ידי רחל וילוז’ני והמשכתי להשתלם בסדנאות רבות אצל מיטב המורים בארץ ובעולם. (אושה דווי, פנקאש ואשיש שארמה מרישיקש, נח מאזה, מתי עזרתי ועוד) התמחיתי בעבודה עם נשים בהריון ולאחר לידה ואני ממשיכה ללמוד כל הזמן בסקרנות ובתשוקה רבה לתרגול ולדרך.

מזרן היוגה עבורי הוא המרחב להניח לתחרותיות, השיפוטיות והביקורת ודרך התנועה , דרך הנשימה, להיות בחקירה אותנטית וכנה של העצמי, של הדפוסים וההרגלים. 

מעבר להרחבת הגבולות ושכלול היכולות הפיזיות אני מאמינה בכוחה של היוגה לפתח את התודעה, 

להפגיש אותנו עם מקומות עמוקים בתוכנו ולחולל שינוי משמעותי בחיים של מי שמתרגל באדיקות ומסירות. את זה אני שואפת להעביר הלאה למתרגלים שלי .

ההוראה שלי מבוססת על נסיון ולימוד אישי שלי לאורך השנים דרך מסורות שונות, התרגול משלב רצפים דינאמיים של האסאנות הקלאסיות המסורתיות, עם עבודה ששמה דגש על אליימנט (יישורת הגוף ודיוק המנח), שהייה במנחים וחקירתם ע”י שימוש באביזרים.

נשלב בין תרגולים דינאמיים, אנרגטיים מעוררים ומטהרים לתרגול רך, רסטורטיבי ומשקם ותרגולי פראניאמה. התרגול מתאים למתחילים וממשיכים כאחד. 

 

.

IMG_5686

About pause

אנו מתמחים ביצירת חוויות בלתי נשכחות בקנה מידה בינלאומי, באצירת פעילויות בהתאמה אישית עבור הקהילה שלנו או העובדים, הצוות, הלקוחות והחברים שלכם. החל מסדנאות, הרצאות ושיעורים ועד ריטריטים בסוף השבוע , אנו מציעים חוויה של “one stop shop” בתחומי הוולנס. כל מה שקשור בתרגול המיינד, גוף ונפש כדי לגרום לקהל הנבחר שלנו ושלכם להרגיש יותר מחובר, מועצם ומאושר עם עצמם, עם הסביבה שלהם ומה שהם עושים. .

Gallery

מלא את הפרטים ונחזור אלייך בהקדם.