Surf & Yoga Retreat For Families

Sri Lanka 2020

By Shany Elkin

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר משפחתית

חופשת פסח - 02.04.20-12.04.20
החל מ-1,690$ למבוגר / 490$ לילד (2-12)

“It takes a village to raise a child”

אם נבחר להביט על ההורות שלנו מזווית אחרת, נוכל לגלות חוויה שמתאפשרת בה ספונטנית והרפתקה המובילה להתפתחות אינסופית. אבל כדי להתפתח ולהיות ההורה ובן/בת הזוג שאני מאחלת להיות עבור אהובי, צריך תמיכה של כפר שלם.

מתוך ההבנה שכולם רוצים להיות ביחד אבל כל אחד רוצה גם את הזמן שלו לבד בניתי יחד עם גלובל סרף, חופשה מותאמת למשפחות שמבינה הורים וילדים.

לפני ארבעה חודשים אני ורועי בן זוגי החלטנו לעצור הכל, עזבנו את עבודותינו, השכרנו את דירתנו וסגרנו כרטיס טיסה פתוח למזרח עם בנינו בן השנתיים סיני. הצעד נבע מההבנה שכדי לנוע בעולם מהיר ומשתנה מתוך חיבור ואותנטיות לעצמנו כתא משפחתי, כהורים, כמודל חיקוי לסיני, צריך בהירות. כדי להשיג את אותה בהירות צריך לעצור רגע את הריצה האוטומטית, ורק אז בפרספקטיבה אחרת: שלווה ורעננה לדייק את השיח, את מערכות היחסים בין כל הנפשות ואת האנרגיות.
אחרי שלושה חודשי מסע שבנו אחרים. לא רק שזופים וחטובים יותר, אלא בעיקר בתודעה שונה, עם הרגלים חדשים והכי חשוב מחוברים ומגובשים מתמיד עם חיוך ענק.
בעקבות החוויה החלטתי ליצור את המסע ביעד בו מצאנו את השלווה; סרי לנקה, ולהעביר את הניסיון שלנו הלאה למשפחות נוספות כמונו שרוצות לעצור, להתמקד בעיקר, לדייק הרגלים שהפכו למציאות וליצור פרספקטיבה חדשה לחייהם.
התובנה הגדולה ביותר שלנו היא שכדי להיות מאושרים ביחד צריך כל אחד קודם כל לעדור ולהשקות את אדמתו לחוד וכדי שזה יקרה צריך קהילה, צריך תמיכה, צריך כפר.

יצרנו מסגרת המאפשרת גם זמן למשפחה להיות ביחד וגם זמן לחוד ועם השקט הנפשי שהילדים נהנים ונמצאים בידיים טובות ובטוחות, יוכל כל אחד מההורים להחליט אם לתרגל יוגה, לגלוש או פשוט לנוח יחד עם בן הזוג.

הי! אני שני אלקין

וראשית, לפני הכל, כשאני מגדירה את עצמי אני בוחרת לשים את אהוביי במקום הראשון ; אני אמא לסיני בן השנתיים וחצי ובת זוג לרועי.

אני מדריכת יוגה ברוח ההאטה ומתרגלת מזה עשור איינגר יוגה, מדריכה בן היתר יוגה לנשים בהריון ואחרי לידה. בתוך עולם ההדרכה שלי אני משלבת את תחומי העניין המרתקים ביותר עבורי ; חשיבה חיובית, Law of attraction, חכמת הטבע וכמובן איך לא, גלישה.

הכפר שלנו

״ילדים לומדים תוך כדי תנועה מהחיים ומהאנשים המקיפים אותם״
הכפר שלנו מורכב מאנשים טובים שפגשנו במסע שלנו והפכו למשפחה.
למה משפחה? כי הם גרמו לנו להרגיש בבית, הם מכילים והם כאן בשבילכם.

בתפקיד המאמא תהיה נוכחת עם הילדים שלנו מורן ביץ.
בתפקיד הדוד שתמיד כיף איתו יהיה אריאל.
במסגרת של 7 שעות יומיות (5 ביום ושעתיים אחה״צ) בליווי חם ואוהב ילדי השבט שלנו יכירו חברים חדשים ויחקרו את העולם ובזמן הזה אתם תוכלו לקחת את הזמן, לנוח, לתרגל יוגה, לגלוש ולהתחבר עם עצמכם.
כמו בכל משפחה ניפגש סביב שולחן האוכל לחלוק את החוויות שהביא איתם היום, עם מלח בשיער, חול ברגליים וחיוך מאוזן לאוזן עם בני משפחה חדשים ממש כמוכם.

אני כבר רואה אותנו יושבים סביב המדורה ומתרגשת להכיר אתכם!
אני מזמינה אתכם לחוות איתי חופשה משפחתית אחרת לגמרי 😉

Global Surf Lodge Kabalana

במהלך החופשה נשהה במלון בוטיקי השוכן בעיירה הטרופית קבלנה. המלון מציע מגוון חדרים מרווחים המתאימים למשפחות עם הילדים. בכל אחד מהחדרים יש מזגן, שירותים ומקלחת צמודים עם מים חמים ואלמנטים קטנים שיגרמו לגם להרגיש בחופש אמיתי. במלון יש מקום ייעודי לתרגול יוגה, בריכה, מסעדה, מגרש כדורעף ואזורי 'סטאלבט' שהכי כיף להיזרק בהם. צוות המלון חם, שירותי וידאג לספק לכל אחת מכן, המשפחות, חוויה בלתי נשכחת.

מה כלול בחבילה?

לא כלול

 • העברות משדה התעופה למלון וחזרהֿ
 • 9 לילות במלון מפנק בין הים לג’ונגל הטרופי
 • אירוח על בסיס חצי פנסיון
 • תרגולי יוגה ומדיטציה בהדרכתי (פעמיים ביום בממוצע)
 • תרגול יומיים והתנסות בגלישת גלים בליווי מקצועי
 • 7 שעות פעילות ביום לילדים בעברית (5 בבוקר, 2 בערב)
 • 3 טיולים טבע/תרבות
 • עמדת תה/קפה ונשנושים 24/7 מיים מינרליים ללא הגבלה
 • חוייה בלתי נשכחת של Sup Yoga לאור נרות בלב הג׳ונגל

*תוכן הפעילות לילדים יקבע פרטנית בהתאם להרכב הקבוצה

 • טיסות לסרילקהֿ
 •  ביטוח נסיעות
 • ארוחות צהריים
 • בזבוזים